Thesaurus van Gramsbergen een uniek 17e eeuws handgeschreven kruidboekNL-HdbHVH_BAD00966kast 9 plank 4 doos 34Historische Vereniging Hardenberg e.o.
Veiling Fakkert eind Thorbeckegracht met 70% korting op de gouden sieraden.2/7/2007, 2007{5475D824-1BAD-4CB9-8D28-A46B8D7784BB}
Aanvoer aan de groenteveiling aan de Deventerstraatweg 43 (Zwolse veiling "de Tuinbouw"). Vrijwel nog geheel met paard -en-wagen.1/5/1950, 1950{93304156-6969-4D7E-878C-993221412137}
Interieur veilinggebouw, Veiling Zwolle en omgeving, Kranenburgweg 4, 6 januari 1978. Kopers maken notities bij kratten groenten..6/1/1978, 1978{3F839958-469B-4DCF-AB42-FAD95392B140}
Interieur van de Veiling Zwolle en omgeving, veilingklok en kopers.4/7/1978, 1978{4DB06D68-E784-440A-9A94-95F3EC5E50C4}
Interieur van de Veiling Zwolle en omgeving, kopers maken notities bij kratten groenten.5/7/1978, 1978{2D90BF97-63EA-448A-8AA0-8E3B77420EDE}
Zwolle. De bloemenveiling van Berkum (Zwollerkerspel).1974{A7AC8CCD-56AA-4C5D-A7C3-2B9DFFC3BD08}
Zwolle. Bloemenveiling Berkum, hier een prachtig overzicht van de uitgestalde bloemen. Rechts een handelaar die e.e.a. in ogenschouw neemt.1974{CBB4375F-5A12-4AC8-819B-6930ADE4E13C}
Zwolle. Bloemen op de veiling in de grote hal, Oude Meppelerweg, 1974. Welk bosje zal ik voor mijn vrouw meenemen?1974{AD8E12A1-0BCB-4899-B009-D79A739D980C}
Zwolle. Afslager en publiek met bloemen op de veiling in Berkum.1974{2F1A991E-9246-49E9-891D-71870C579494}
Zwolle. Afslager en publiek met bloemen op de bloemenveiling aan de Oude Meppelerweg. De veiling stond ook bekend als "de veiling van Berkum".1974{8200FFC0-25E6-48DE-B953-5ECD978AA22A}
Zwolle. Een hal in de bloemenveilig van Zwollerkerspel. Hier liggen de bloemen voor de handelaren/verkopers.1974{B9AB93A1-7409-455C-9815-BA4D745587E6}