Affiche dat een veiling van vee en landbouwartikelen aankondigt in Baambrugge omstreeks 1929. Zwarte tekst op witte achtergrond.1929{A5708964-7CB7-450C-82FD-2CDD88E318D9}
Catalogus belangrijke publieke verkoping, Joh's Aberson BVNL-OstHVOE_GDB3450 BDoos 163: AbersonHistorische Vereniging 't Olster Erfgoed
Rondom den Herdenbergh 2017 - 04Inhoud - Pagina1. Stephanoten (nieuws van bestuur) 32. Smokkelverhalen (KCO) 43. Jeugdherberg 't Weidehuis (Erwin Wolbink) 54. Kiek Antiek > Opening gemeentelijke mavo (Roel Gritter) 115. Stenen spreken (Johan Smit) 126. Dialectverhaal (Jan Ribberink) 167. Het dagboek van Jerry de Witt (Gerrit Hakkers) 17<...2017NL-HdbHVH_RDH2017-04
Prentbriefkaart van de driesprong van de Voorstraat en de Kazernestraat of Prutterij (later Fortuinstraat) te Hardenberg, met een van de zeven stadspompen die Hardenberg indertijd rijk was. In het hoekpand met de brede schijngevel was de manufacturenzaak van de joodse koopman Emanuel (Menny) de Bruin gevestigd. Na diens overlijden in 1898 was de zaak overgegaan op de gebroeders Rudolf Emanuel en S...1905-1907NL-HdbSHP-02660
Giethoorn 1{10D8ED4A-C78B-766D-E050-4C91A40655FB}
Giethoorn 2{10D8ED4A-C78C-766D-E050-4C91A40655FB}
Jan Samsen, de afslager (veilingen en openbare verkopen) Bijnaam Saams-JanNL-NvGHEL_HELL000461
Inventaris van het archief van Stad Almelo 1819-1879 en de plaatselijke brandweer 1819-1913NL-AlmHA_AI023
Prentbriefkaart van het Hotel van Munster aan de Voorstraat te Hardenberg. In de eerste helft van de achttiende eeuw was Jan van Munster hier een herberg begonnen. Het zou ruim honderdzestig jaar familiebezit blijven tot het in 1900 in handen kwam van het echtpaar Oosthout-Fonk. We zien de uitbater hier staan op de stoep voor de hoofdingang van zijn hotel. Het etablissement bood niet alleen slaapp...1905-1910NL-HdbSHP-02129
Prentbriefkaart van de Voorstraat in een geromantiseerde passe-partout. We zien de driesprong van de Voorstraat en de Kazernestraat of Prutterij (nu Fortuinstraat), met een van de zeven stadspompen die Hardenberg indertijd rijk was.In het hoekpand met de brede schijngevel was de manufacturenzaak van de gebroeders Rudolf Emanuel en Samuel Emanuel de Bruin gevestigd, handelende onder de ...1905-1925NL-HdbSHP-01790
Inhoud:1481. Ben Kloosterman: Hoe Dalfsen in 1898 de kroning van Wilhelmina vierde1484. Ab Goutbeek: Stormvloed van 1825 in Dalfsen1487. baronesse E.L. van Dedem - baronesse A.J. van Dedem - drs baron F.H. Sloet van Oldruitenborg: Godert Willem van Dedem en Den Aalshorst1492. Willem Damman: Kappers 150 jaar geleden knusse tapperij in Lenther Marke4/2011NL-DsHKD_RD0070
In feite was ik overgeleverd aan, wat men noemt, het lot van het leven. Er is wel eens geschreven "Van het concert des levens krijgt niemand een program", en zo was het ook toen ik op die zaterdagmiddag in juli 1964, nadat ik twee keer in dezelfde klas was blijven zitten, op weg was naar m`n vader. Toch kwam er nog even iets naar de oppervlakte. Op Hemelvaartsdagen was het dauwtrappen geblazen, wat betekende dat we met een groepje van een paar met elkaar op de fiets gingen. Gewapend met ons broodtrommeltje met lekkere verse ronde kadetjes of puntbroodjes met lekkere boter waarop kaas, jam of h...