Praubstraat in 1981 naar het zuiden, met links naast het poortje het gerestaureerde Domus Clericorum, daarachter het Veilinghuis, rechts het poortje naar het rijke Fraterhuis vó'r de restauratie van het Cele-complex., 00-00-1981
- Geplaatst door
Omschrijving: | Praubstraat in 1981 naar het zuiden, met links naast het poortje het gerestaureerde Domus Clericorum, daarachter het Veilinghuis, rechts het poortje naar het rijke Fraterhuis vó'r de restauratie van het Cele-complex. |
Trefwoord: | Bouwkunst, Zwolle, Praubstraat |
Datum: | 1981 |
Datum onzeker: | Nee |
Bestandstype: | Dia |
Auteur: | W. Frederiks-van Ieperen; |
Rechten: | Zichtbaar op studiezaal |
Identifier: | {B589B5D4-490E-4042-8E8D-E67316AB1CD5} |
Bron: | Collectie Overijssel |
Collectie: | Beeldbank Collectie Overijssel |