image/svg+xml

Praubstraat in 1981 naar het zuiden, met links naast het poortje het gerestaureerde Domus Clericorum, daarachter het Veilinghuis, rechts het poortje naar het rijke Fraterhuis vó'r de restauratie van het Cele-complex., 00-00-1981

Omschrijving:Praubstraat in 1981 naar het zuiden, met links naast het poortje het gerestaureerde Domus Clericorum, daarachter het Veilinghuis, rechts het poortje naar het rijke Fraterhuis vó'r de restauratie van het Cele-complex.
Trefwoord:Bouwkunst, Zwolle, Praubstraat
Datum:1981
Datum onzeker:Nee
Bestandstype:Dia
Auteur:W. Frederiks-van Ieperen;
Rechten:Zichtbaar op studiezaal
Identifier:{B589B5D4-490E-4042-8E8D-E67316AB1CD5}
Bron:Collectie Overijssel
Collectie:Beeldbank Collectie Overijssel